Seçili Kategorilerde Efsane Kasım İndirimleri Hemen Kategorileri İnceleyinKozmetikOyuncak Ev Tekstili

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Ozoymagazam.com, Yeğenler Grup Limited  Şirketi kuruluşudur. Yıllardan beri şirketimizin ticaret sektöründe vermiş olduğu güveni e-ticarete taşıma kararı aldık. İlkeli, %100 müşteri memnuniyeti yine ve her zamanki nihai hedefimiz.

NEDEN ÖZÖY MAĞAZAM?

Ozoymagazam.com, kurulduğu günden itibaren ‘Mutlu ve Mağdur Olmayan Müşteri’ prensibi ile yola çıkmıştır.  Ozoymagazam.com, maksimum müşteri memnuniyeti, çözüm odaklı ve uygun fiyat politikasıyla her zaman elinizin altında olan bir mağaza olma yolunda hızla ilerlemektedir.

MARKA KONSEPTİMİZ

İhtiyacınıza uygun binlerce ürün, çeşitli kategorilerde her zaman elinizin altında.

KALİTE GARANTİSİ

Ozoymagazam.com’da satılan tüm ürünler özenle ve korunaklı bir şekilde paketlenir. Sizlere sağlam şekilde ulaşması için gerekli tüm tedbirler alınır.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Ozoymagazam.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Ozoymagazam.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.
Ozoymagazam.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor

Open chat